Money Earning Spolehlivé výdělky a přivýdělky, Práce na internetu, Klikačky PTC, Emailovky PTR, Surfbary PTS, SCAM, Byznys page, Paypal, Alertpay,Hry,Promote

 

Jak získat referaly ?

Jak získat referaly?

Zde se vám pokusím poradit jak získat referaly protože se vám tak mnohonásobně zvýší váš příjem. Všechny firmy na internetu jsou založeny na referalech (skupiny lidí co si navzájem vydělávají).

Referaly můžete získat dvojím způsobem - buďto direct referaly kteří se registrují přes váš odkaz (ty máte napořád) anebo rented referaly které si můžete koupit nebo pronajmout na nějakou dobu přímo od klikačky.  Většinou se rented referalové pronajímají v balíčcích a to po cca. 3, 5, 10, 20, 30, 50 a 100 referalech.

Jak získat direct refferaly:

1. Pošlete svůj link svým známým a přátelům.

2. Inzerujte své linky za naklikané peníze na klikačkách.

3. Můžete někomu nabídnout  výměnu ref za ref (vy se registrujete pod někoho na nějakou klikačku a on se na oplátku registruje někam pod vás) - tyto nabídky lze nejlépe umísťovat na diskusní fóra.

4. Můžete si vytvořit téma na svojí oblíbenou klikačku na nějakém fóru a tam umístit svůj link (např. http://www.macsinvest.cz/forum/index.php).

5.!Nejlepší způsob.! Promotuj svůj link. . Nejlépe je využít nějakého Autosurfu kam zaregistrujete své stránky (referenční link) a necháte je prohlížet ostatními a ty se pod vás mohou registrovat.   Referenční link vypadá takhle :

http://www.neobux.com/?r=prometeheus  ,,  http://en.20dollars2surf.com/?ref=132886

Vlož tento link do nějakého autosurfu a on se už o referaly postará sám. Link nalezneš v menu pod LINKS and BANNERS. Pod tímto textem je seznam Autosurfu a manualsurfů na které se nejprve zaregistrujete a pote tam vložíte váš link.

6. Způsob na kterém jsem osobně získal slušný počet referalů je firma getref. Firma funguje na podobném principu jako klikačky či emailovky (klikate na reklamy, čtete emaily , provadite registrace). Vyděláváte body ktere potom muzete směnit za peníze nebo za referaly. Za dva body si můžete koupit referala na kteroukoliv klikačku či jinou firmu.

Registraci na Getref provedete kliknutím na banner.
AutoHits Horys

Zde můžete promotovat své referenční linky a nebo Vám nabízí jako webmasterovi možnost bez velkého přičinění automaticky získat tisíce návštěvníků na Vašem webu. S touto službou je možných až 180 návštěvníků za hodinu.

Přiveďte nového uživatele a získejte bonus až 5000 kreditů + až 20% z toho co uživatel nasurfuje.SeoSurf

Stejně jako Autohits Vám nabízí jako webmasterovi možnost bez velkého přičinění automaticky získat tisíce návštěvníků na Vašem webu a nebo získat referaly.

zvýšení návštěvnosti stránek
Websurf

Stejně jako Autohits a Seosurf Vám nabízí jako webmasterovi možnost bez velkého přičinění automaticky získat tisíce návštěvníků na Vašem webu a nebo získat cenné referaly.


Hodnoť

Nevíte, jak si na tom stojí Váš web? Nechte si ho zhodnotit a ještě si zvýšíte návštěvnost!
Vše je zdarma!!!

HodNoť.NET - zjistěte, jak jsou na tom Vaše stránky!
SimplyAutoHits

Stejně jako Autohits a Seosurf Vám nabízí jako webmasterovi možnost bez velkého přičinění automaticky získat tisíce návštěvníků na Vašem webu a nebo cenne referaly.


Clickevolution 

Stejně jako Autohits a Seosurf Vám nabízí jako webmasterovi možnost bez velkého přičinění automaticky získat tisíce návštěvníků na Vašem webu a nebo Vám pomůže získat cenné referaly.

Autosurf 

Stejně jako Autohits a Seosurf Vám nabízí jako webmasterovi možnost bez velkého přičinění automaticky získat tisíce návštěvníků na Vašem webu a nebo cenne referaly.
Zvýšte si návštevnosť svojich webstránok ZDARMA - autosurf.sk


Vipad

Stejně jako Autohits a Seosurf Vám nabízí jako webmasterovi možnost bez velkého přičinění automaticky získat tisíce návštěvníků na Vašem webu

VIPad.cz - Kvalitní reklamní systém na výměnu lišt.