Money Earning Spolehlivé výdělky a přivýdělky, Práce na internetu, Klikačky PTC, Emailovky PTR, Surfbary PTS, SCAM, Byznys page, Paypal, Alertpay,Hry,Promote

 

Jak začít s výdělkem

Důležité rady do začátku

Vítejte na webu zaměřeném na výdělek na internetu různými způsoby
Hledáte kvalitní výdělek formou domácí práce nebo brigády? Chcete si vydělat využitím PC a internetu? Tak jste na správném místě. Začněte vydělávat ihned a bez vstupních poplatků.

Pro začátečníky jednoznačně doporučuju jen věci kde nemůžete o nic přijít, čili emailovky ,klikačky ,surfbary. V podstatě tam dostáváte zaplaceno za shlédnutí stránek inzerenta.

V první řadě si založte tzv. ELEKTRONICKÉ PENEŽENKY u firem Paypal a Alertpay. Na tyto peněženky (Paypal,Alertpay) vám budou firmy (KLIKAČKY,EMAILOVKY,..) posílat vaše výdělky a vy si je potom necháte vyplatit na vaše běžné účty. Nebo můžete nakupovat přes internet (E-bay,účet na RapidShare..) a také si můžete platit různé premiuim účty na on-line hrách jako třeba Divoke Kmeny, Darkorbit, Travian , a hromadu dalších. Více info o Peněženkách naleznete v sekci PENĚŽENKY (vlevo. nahoře)
Klikačky / Paid to Click /

1. Založte si účet na el. peněžence - Alertpay Paypal - doporučuji se zaregistrovat na obě, jelikož některé klikačky vyplácejí na Paypal, některé na Alertpay a některé na obě. :) 

2.
Zaregistrujte se - na firmy uvedené zde na webu kliknutím na příslušný obrázek v sekci KLIKAČKY(vlevo nahoře). Nyní otevřete registrační formulář na příslušné klikačce klikem na Sign up, Register, Join .. V registraci uveďte pravdivé informace a v políčku „refferal" prosím ponechte „prometeheus " (bez uvozovek). Více o refferalech se dočtete níže.Doporučuji se zaregistrovat na klikačky které jsou ověřené a 100% vyplácí , takové naleznete v sekci Klikačky(vlevo nahoře)


3. Klikání - nyní se stačí jen přihlásit ke svému účtu na klikačce (klikem na Log in)  a zadáním přihlašovacího jména a hesla. Nyní stačí pouze na stránce najít tlačítko Surf ads, paid to click, earn money  a začít klikat.


4. Požádání o výplatu
- nejdřív musíte na dané klikačce dosáhnout výplatního minima - tzv. payoutu. Ten bývá u každé klikačky jiný - obvykle 0,1$, 1$,
2$,10$ a více.Firmy vyplácí většinou okolo 20-30 pracovních dnů. Některé do 10 dnů, 24 hodin a některé okamžitě! - tzv. instant payout.
Pokud Vám bude cokoliv nejasné tak neváhejte a napište na 
FORUM nebo na e-mail m5a5c5a@seznam.cz, rád vám poradím...

Refferal
- je to člověk, který se „pod vás" registruje na klikačce. Celý systém klikaček je založen na systému refferálů, kteří jsou pod sebou a navzájem si vydělávají. Pokud v registraci neuvedete žádného refferala (políčko necháte nevyplněné), tak si Vás potom může kdokoliv koupit (peníze za Vás jdou klikačce a  stejně nedostanete NIC!) - budete automaticky vydělávat někomu cizímu, kdo si vás koupí !

Pokud v registraci uvedete do políčka refferal „prometeheus" (bez uvozovek), tak podpoříte tuto stránku a zároveň tím oceníte mou práci - vyhledávání nových klikaček a mazání takových klikaček které zkrachovaly (SCAM).

Tudíž zde naleznete vždy jen ty klikačky které platí!!!

Jediný rozdíl mezi těmito dvěmi možnostmi je, že pokud do políčka refferal napíšete  prometeheus tak aspoň víte komu klikáte...


Emailovky / Paid to Read /

Registrace je podobná jako u Klikaček. Jediný rozdíl je v tom že dostáváte peníze za přečtené E-maily. Registraci na Emailovky naleznete v sekci s stejným názvem( vlevo nahoře)

Surfbary / Paid to Surf /

Registrace podobná jako u klikaček.Jedná se o programy běžící na vašem PC, které vám předkládají (zobrazují) reklamní bannery. Za určitou dobu vždy dostanete body (nebo rovnou peníze). Seznam platících surfbarů naleznete v sekci vlevo.


Hry

Zde se můžete pobavit, odreagovat se a přitom si ještě vydělat.


Bonusy a refbacky

Bonusy a soutěže které momentálně probíhají na webu. Také zde naleznete Refbacky.

Ankety a dotazníky

Další možnost privýdělku. Vyplňujete ankety a dotazníky za které jste odměňováni.


Další způsoby výdělku

Jiné způsoby jak přijít k pěnězům na internetu. Zajímavá sekce.
Rady:
V momentě kdy začínáte mít peníze tzv na netu, tak se dostáváte do rizika, že vás někdo beztestně okrade! Proto při práci s peněženkami dodržujte základní bezpečnost.
-Nikdy neklikejte na odkazy v emailech co vypadají, že jsou od peněženek!
-Naučte se nedůvěřovat! Nabídky výher apod raději předem ignorujte!
-Zajistěte si alespoň antivir a raději nepoužívejte starší IE (můžete operu nebo firefox)

Vyhněte se věcem jako HYIP a Autosurf pokud si je vysloveně nechcete vyzkoušet.

Dejte si pozor když vám někdo něco doporučuje a tvrdí jak tj prima, on za vás má peníze, proto vám může cokoliv nakecat! Vše si ověřte na fórech na webu už jich je celkem dost i v našem jazyce.
Nemažte referenční linky, vám to neublíží a pokud byl ten co vás doporučil solidní a vysvětlil vám vše kolem, tak takhle můžete jeho snahu alespoň ocenit! A on se bude snažit dále získávat aktuální informace.Podpořte prosím tento web tím že kliknete na "podpořit a  děkuji těm co už podpořili.